Posledný zápas 2022

V poslednom jesennom kole potvrdili mladší žiaci víťazstvom v derby s Hlohovcom druhé miesto v tabuľke.

MHK Piešťany – Sporta Hlohovec 29:18 /16:6/

Piešťany od začiatku zápasu vysunuli obranu a zbierali lopty, z ktorých ťahali do protiútokov a tak už v 10. min. viedli 10:4. Jediné problémy v bránení mali s pivotmanom hostí, ktorý sa jediný dokázal presadiť. V druhej desaťminútovke domáci zatiahli obranu a už si ho dokázali ubrániť. Na ihrisku sa postupne prestriedali všetci hráči domácich. Piešťany vyhrali polčas 16:6.

V druhom polčase hrali viacerí prípravkári zbierajúci skúsenosti. Napriek tomu sme navyšovali vedenie a v 30. min. Piešťany viedli 26 :12. V závere sme nepremenili viaceré šance  a dovolili Hlohovcu skorigovať výsledok na 29:18.

Vyjadrenie trénerky : v poslednom tohtoročnom zápase som chcela, aby si zahrali všetci hráči a už v prvom polčase sme vyhrávali a tak si všetci zahrali.

Zostava MHK Piešťany : Greif – Brandhuber 8, Fidler, Ertl 2, Fuska Š.6, Šintál, Soldán 6, Fuska M. 2, Nedorost 2, Mydlo 3.