Nevídaný druhý polčas. Modranka – Piešťany 8:22.

Piešťany vycestovali do Modranky s cieľom potvrdiť postavenie v tabuľke a toto sa im aj podarilo. V prvom polčase sme domácim utiekli z 2:2 na 7:2 a tento rozdiel sme si dokázali udržať až do polčasu. Naša obrana pracovala pomerne spoľahlivo, avšak domácim sa podarilo vsietiť niekoľko šťastných gólov, ktoré im pomohli k priaznivému polčasovému výsledku. V našom družstve sa v útoku presadzovala nekompromisná Fedorková, ktorej veľmi dobre sekundovali Macová a Vráblová.

V druhom polčase sa však presadila kvalita v obrane a čo prešlo na bránu pochytala spoľahlivá Juricová. Nedaril sa nám však prechod do rýchleho protiútoku, v ktorom sme spravili veľa technických chýb a nepresných prihrávok. Iba vďaka tomu nenarástlo skóre v náš prospech výraznejším spôsobom. Napriek tomu sme presvedčivo zvíťazili a dokázali sme si v druhom polčase udržať čisté konto.

V ďalšom kole privítame v sobotu 23.3.2019 o 14:30 na domácej palubovke neohrozeného lídra súťaže starších žiačok – družstvo Dunajskej Stredy.

Modranka -Piešťany 8:22 ( 8:13 )

Zostava: Juricová – Capeková, Fedorková 7, Milecová, Šnajdárová 2, Macová 6, Vráblová 2, Štetinová, Brandhuber 1, Repášová 4