MHK Piešťany – MŠK Považská Bystrica : zápas bez konca.

V poslednom kole nadstavby sa stretli družstvá, ktorých postavenie v tabuľka sa po tomto zápase už nemohlo zmeniť. Považskobystričania zobrali zápas ako prípravu na semifinále Slovnaft Handball Extraligy a Piešťany ako prípravu na ligový pohár, do ktorého postúpili z prvého miesta.

Samotný zápas bol od začiatku vyrovnaný a obidve družstvá sa prezentovali peknou útočnou hrou. Piešťany začali  výbornou obranou a len niekoľko chýb pri rýchlych protiútokoch im zabránili ísť do vyššieho vedenia ako len o gól. V druhej polovici prvého polčasu MŠK využil dve vylúčenia na strane domácich na vybudovanie si dvojgólového náskoku. Už už sa družstvá chystali na polčasovú prestávku, keď necelé dve minúty pred koncom za stavu 14:12 pre Považskú Bystricu vypadol vo väčšej časti Piešťan elektrický prúd. Ani po hodinovom čakaní ( podľa pravidiel hádzanej ) k obnove dodávky elektrickej energie nedošlo a preto bol tento zápas rozhodcami ukončený. O definitívnom osude tohto stretnutie preto bude musieť rozhodnúť komisia SZH.